У МВС хочуть суворіше карати організаторів проплачених «протестів»

bankova.com.ua, 2022-02-21 16:46
У МВС хочуть суворіше карати організаторів проплачених «протестів»
У Міністерстві внутрішніх справ наполягають на необхідності ухвалення закону про кримінальну відповідальність за організацію та фінансування проплачених акцій протесту.

Про це написав у Фейсбуці радник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко, коментуючи викриття групи організаторів проплачених мітингів, передає Укрінформ.

«На жаль, в Україні досі немає кримінальної відповідальності за організацію та фінансування проплачених мітингів, чим активно користуються у своїх інтересах як нечесні українські політики, так і країна-агресор… Шановні народні депутати, давайте приймемо закон про кримінальну відповідальність за організацію та фінансування проплачених акцій протесту і покінчимо з цим ганебним явищем», - закликав представник МВС.

Він також оприлюднив відео із зізнаннями організаторів проплаченого мітингу.

Геращенко зазначив, що «після проведення профілактичних бесід громадяни зобов’язались припинити свою діяльність по збору проплачених мітингів в інтересах держави-агресора».

Як повідомляв Укрінформ, правоохоронці викрили осіб, які планували зібрати 20 лютого мітинг під Офісом Президента, аби створити картинку для російських пропагандистських телеканалів.

За даними поліції, ця група відповідала за пошук та збір громадян, які за грошову винагороду брали б участь у мітингах. Загалом планувалося вивести до ОП 1500 осіб.

Під час обшуків у фігурантів вилучили прапори, банери та іншу атрибутику із гаслами, «чорнові» записи, десятки мобільних телефонів та банківських карток тощо.

Новости по теме:
Источник: bankova.com.ua

МВС протести
Если Вы заметили ошибку, пожалуйста, выделите некорректный текст и нажмите Ctrl+Enter - так Вы поможете нам улучшить сайт. Спасибо!
Отправить Закрыть