• Главная
  • Новости
  • Политика
  • Проти заступника керівника Офісу Президента Ростислава Шурми ведеться замовна кампанія в медіа — Центр контент анализа

Проти заступника керівника Офісу Президента Ростислава Шурми ведеться замовна кампанія в медіа — Центр контент анализа

bankova.com.ua, 2023-08-04 16:19
Проти заступника керівника Офісу Президента Ростислава Шурми ведеться замовна кампанія в медіа — Центр контент анализа

Проти заступника керівника Офісу Президента Ростислава Шурми, ведеться замовна піар-кампанія, ймовірним замовником якої є бенефіціари “Укрнафти”. Про це йдеться в дослідженні, проведеному Центром контент аналізу, яке має у своєму розпорядженні видання.

Дослідження охоплює період із початку 2023 року до 6 липня. “Замовний характер частини критики щодо Ростислава Шурми очевидний з огляду на спосіб поширення публікацій: характерна лексика “джинси” в суб’єктивних розслідуваннях без автора, поширення через анонімні телеграм-канали або видання без репутації, характерні хвилі поширень, участь нардепа Олексія Кучеренка в атаках, — йдеться у висновках дослідження. — З огляду на те, що один із найпомітніших масивів критики присвячений “незаконності” націоналізації “Укрнафти”, можна припустити, що принаймні одним із замовників атак проти Шурми є колишні бенефіціари фінансових потоків цього підприємства”.

Центр контент аналізу зазначає, що навіть аргументовані закиди щодо Шурми швидко підхоплюються виданнями без репутації, що може свідчити про наявність постійного замовлення для таких видань на трансляцію будь-якого негативу щодо нього. “Отже, інформаційні кампанії проти нього, ймовірно, є системними, а не разовими”, — підкреслюється в дослідження.

Нагадаємо, що “Укрнафта” була націоналізована державою в листопаді минулого року. В Офісі Президента за націоналізацію відповідав заступник керівника Ростислав Шурма.

Націоналізацію було проведено через проблеми з постачанням палива Міноборони. Після переходу “Укрнафти” під контроль держави компанія виконує всі взяті на себе зобов’язання з постачання палива армії, заявили в міністерстві.

Після націоналізації, за підсумками першого півріччя 2023 року, прибуток компанії становив $324 млн. Водночас у першому півріччі минулого року, коли вона перебувала під контролем міноритарного акціонера, компанія спрацювала зі збитками, а за перше півріччя 2021 року одержала прибуток у розмірі всього $58 млн.

На кінець 2022-го року «Укрнафта» накопичила борг перед державою 4,5 млрд грн. Останні 20 років «Укрнафта» перебувала під контролем групи «Приват» Ігоря Коломойського та Геннадія Боголюбова. Повний текст дослідження тут – https://drive.google.com/file/d/1emrp3I_XQEvO8NRiioAoKjmJqu5Cf5fT/view?usp=sharing

Новости по теме:
Источник: bankova.com.ua

Если Вы заметили ошибку, пожалуйста, выделите некорректный текст и нажмите Ctrl+Enter - так Вы поможете нам улучшить сайт. Спасибо!
Отправить Закрыть