• Главная
  • Новости
  • Экономика
  • Альянс Енерго Трейд підтримала малозабезпечених студентів Острозької Академії грантами на освіту

Альянс Енерго Трейд підтримала малозабезпечених студентів Острозької Академії грантами на освіту

bankova.com.ua, 2023-02-21 13:44
Альянс Енерго Трейд підтримала малозабезпечених студентів Острозької Академії грантами на освіту

Через війну та економічні складнощі мільйони українців були змушені відмовитися від звичного життя. Для молоді це могло означати покинуті домівки, зруйновані дружні зв’язки або неможливість і далі здобувати омріяну освіту. Але навіть у таких скрутних умовах знаходяться благодійники, які допомагають подолати наслідки повномасштабного вторгнення.

Один із таких прикладів – проєкт співпраці Національного університету «Острозька Академія», одного з найбільших нафтотрейдерів України – компанії «Альянс Енерго Трейд» (АЕТ) та благодійного фонду «Допомога. АЕТ». БФ заснований на початку повномасштабного вторгнення. Його мета – допомога малозабезпеченим громадянам України, дітям-сиротам, людям похилого віку, а також постраждалим від військових дій.

Окрім безпосередньої гуманітарної допомоги, Альянс Енерго Трейд також долучився до підтримання освітніх ініціатив. «На жаль, війна вносить корективи в життя нашої університетської спільноти. У частини студентів, сім’ї яких постраждали від війни, втратили житло, стали внутрішньо переміщеними особами, а також студентів із числа соціально незахищених категорій, виникли труднощі з оплатою за навчання. Університет звернувся до благодійного фонду «Допомога.АЕТ» та компанії «Альянс Енерго Трейд» із проханням підтримати студентів. Благодійний фонд погодився надати гранти на освіту», – розповіли в Острозькій Академії.

Грант БФ «Допомога. АЕТ» призначений для студентів 1–4 курсів. Це підтримка для студентів із малозабезпечених сімей, внутрішньо переміщених осіб, дітей-сиріт, напівсиріт та осіб, позбавлених батьківського піклування.

«Претенденти на отримання гранту мають мати високі успіхи в навчанні, брати активну участь у громадському житті університету, мати активну громадянську позицію та високі людські якості», – пояснили в Острозькій Академії. У 2022–23 навчальному році за підсумками засідання стипендійного комітету та за погодженням з власником «Альянс Енерго Трейд» матеріальну допомогу здобули 63 студенти на загальну суму понад 1,7 млн грн.

Підтримка благодійного фонду дала студентам шанс і далі продовжувати здобувати вищу освіту, адже через війну деякі сім’ї не мали змоги сплачувати за навчання. А на деяких спеціальностях Академії, наприклад, «Національна безпека», державного замовлення немає, тож і «бюджетних місць» теж немає.

«У 2014 році життя моєї сім’ї кардинально змінилося через війну, мої батьки втратили дім та роботу, а я – школу та друзів. Ми змушені були переїхати на захід країни до родичів, поки через декілька років знову, так би мовити, не «стали на ноги». Я та моя сім’я дуже вдячні компанії «Альянс Енерго Трейд» за надання гранту на оплату навчання. Це величезна підтримка, яка допоможе й надалі реалізовувати мою мрію», – говорить студент 2 курсу спеціальності «Національна безпека» Максим Кравчук.

«До Острозької Академії я вступив на спеціальність «Національна безпека», незважаючи на те, що в мене є серйозні проблеми зі здоров’ям. Звісно, є люди з таким самим діагнозом, і їм було б досить важко тримати себе у формі та бути спортивними. Але завдяки соціалізації та підтримці я живу нормальним життям, як і всі, та продовжую займатися спортом. Коли дізнався про допомогу від благодійного фонду «Допомога.АЕТ», чесно кажучи, був радісно здивований. Навіть мріяти про таке не міг. Допомога дала мені ще більший поштовх і мотивацію йти далі, не зупинятися на пройденому шляху й розвивати свої професійні навички», – розповів студент 3 курсу спеціальності «Національна безпека» Дмитро Гуменюк.

Новости по теме:
Источник: bankova.com.ua

Альянс Енерго Трейд
Если Вы заметили ошибку, пожалуйста, выделите некорректный текст и нажмите Ctrl+Enter - так Вы поможете нам улучшить сайт. Спасибо!
Отправить Закрыть